Přihlásit se

Chcete se zeptat? Zavolejte nám na +420 222511548

Organizátor zájezdů a prodejce vstupenek formule 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

Grand Prix formule 1 2025. O které zájezdy a závody je největší zájem.

Vážení a milí klienti, sezona formule 1 roku 2025 je tady. 10 týmů, 20 jezdců a 24 závodů. Rozhodnutí na jakou Velkou cenu se vydat je jen na vás.

Prodej zájezdů a vstupenek začal již v červnu 2024 a nyní vám přinášíme informace o kterých šest závodů roku 2025 je největší zájem.

1. GP Bahrajnu

2. GP Španělska

3. GP Maďarska

4. GP Velké Británie

5. GP Emilia-Romagna

6. GP Nizozemska

Není překvapením, že zájem o GP Španělska na okruhu Catalunya u Barcelony a o závod GP Emilia-Romagna na ikonickém okruhu Imola je veliký – je to poslední závod formule 1, který se na těchto okruzích uskuteční. Největší zájem je o náš nejbližší závod na okruhu Red Bull Ring v Rakousku. Je nám líto, ale tento zájezd je již nyní vyprodán. Vstupenky je však možné ještě zakoupit.

V lednu bude zahájen prodej leteckého zájezdu na GP Itálie do Monzy a autobusového zájezdu na GP Belgie.

#55 Carlos Sainz (ESP, Scuderia Ferrari HP), F1 Grand Prix of the Netherlands at Circuit Zandvoort

#55 Carlos Sainz (ESP, Scuderia Ferrari), F1 Grand Prix of Spain at Circuit de Barcelona-Catalunya

Start, #1 Max Verstappen (NLD, Oracle Red Bull Racing), #16 Charles Leclerc (MCO, Scuderia Ferrari), #11 Sergio Perez (MEX, Oracle Red Bull Racing), #55 Carlos Sainz (ESP, Scuderia Ferrari), F1 Grand Prix of Bahrain at Bahrain International Circuit

#11 Sergio Perez (MEX, Oracle Red Bull Racing), F1 Grand Prix of Hungary at Hungaroring